Czat randkowy
Wszystkich mężczyzn: 15731
Wszystkich kobiet: 8106
Zdjęć w ostatnim tygodniu: 36
Aktualnie online: 0

Newsy

Witamy na naszym portalu randkowym!


27-07-2013

Witamy!

TheLove.pl to w pełni darmowy portal randkowy skupiający osoby, które lubią randkować przez Internet, pragną poznać swoją drugą połówkę i bratnią duszę. Dziękujemy, że nam zaufałeś i wybrałeś właśnie nas. Jeśli trafiłeś akurat na nasz portal randkowy to... więcej

Wszystkie newsy


Blog

Pierwsza randka

18-11-2013

Portal randkowy może połączyć dwoje ludzi w trwały i szczęśliwy związek. Randkowanie przez Internet daje możliwość dość dobrego poznania tej drugiej osoby przed spotkaniem na żywo.  Wzajemne poznawanie siebie, swoich zainteresowań, poglądów, pasji, zanim w grę wejdzie czynnik fizyczny, pozwala bardzo dobrze zorientować się, czy ta znajomość może przerodzić się w coś bardziej poważnego.
Znaleźliśmy na portalu randkowym osobę, która odpowiada naszym oczekiwaniom, wymieniliśmy setki maili, listów i zdjęć. Co dalej? Wiemy już o sobie dużo i mamy poczucie, że nie jesteśmy sobie obcy. Jesteśmy więc gotowi na pierwsze spotkanie. Ale, jak przed każdą pierwszą randką, wkradają się wątpliwości i niepewność. Co zrobić, aby nie rozczarować siebie i drugiej osoby, nie popełnić gafy, jak się zachować, aby nie było nudno i sztywno? Pesymizm ukryj głęboko i nie twórz gotowych scenariuszy! Wasza randka jest przecież wynikiem wzajemnej sympatii, zainteresowania i świadomej decyzji. Oto kilka rad, które sprawią, że pierwsza randka będzie udana.

Miejsce spotkania
Jeśli już zdecydujecie się spotkać, najprawdopodobniej miejsce spotkania ustalicie wspólnie. Zaproponuj takie, które znasz i lubisz, w którym czujesz się dobrze, a które będzie sprzyjało rozmowie (np. spokojna kafejka, restauracja). Na pierwszą randkę można pójść również w miejsce, w którym realizujesz swoje zainteresowania i pasje (pod warunkiem, że spodoba się ono tej drugiej osobie). Jeśli oboje uprawiacie sport możecie wybrać się na stok narciarski lub wycieczkę rowerową. Miejsce pierwszego spotkania nie musi być bardzo wyszukane – spacer po parku, zwiedzanie muzeum czy oglądanie wystawy pozwolą się Wam zrelaksować, oswoić ze sobą i dostarczą tematów do dalszej rozmowy przy filiżance kawy lub lampce wina.
Dyskoteka, głośny klub lub bar to niekoniecznie dobre miejsce na pierwszą randkę. Przecież nie będziecie przez cały czas trwania spotkania próbowali się przekrzykiwać. To bardzo męczące. Unikaj miejsc, w których bywałeś/łaś ze swoim byłym partnerem. Natknięcie się na niego podczas pierwszej randki może być bardzo niekomfortowe dla wszystkich uczestników tej sytuacji. Miejsca takie jak kino lub teatr również nie stanowią najlepszego wyboru na pierwszą randkę. Ciężko lepiej się poznać, jeśli nie można ze sobą porozmawiać.

Odpowiedni stró
j
To jak się ubieramy jest zazwyczaj wyrazem naszych upodobań estetycznych oraz informacją o tym, kim jesteśmy. Na pierwszą randkę najlepiej ubrać się w swoim stylu, ale bez zbytniej przesady. Skrajności nie są dobre w żadnych kwestiach :). Wytarte lub porwane dżinsy, podczas gdy druga osoba ubierze się elegancko, będą wyrazem naszego lekceważącego stosunku do niej. Nadmiar seksu w stroju też nie jest pożądany – może dawać jednoznaczny sygnał, że chcemy być traktowani tylko jako obiekt seksualny. Ważne jest też, aby nie przebierać się za kogoś, kim się nie jest. Jeśli nie jesteś zwolennikiem sztywnej elegancji, a założysz na pierwszą randkę garnitur bądź garsonkę, będziesz się czuł/czuła niekomfortowo przez cały czas trwania spotkania a to na pewno nie wpłynie korzystnie na Twoje samopoczucie i może odbić się negatywnie na całej randce.
Najlepiej zarezerwować sobie czas w domu na wypróbowanie kilku wariantów stroju przed lustrem i dodatkowo poprosić o opinię przyjaciela. Najważniejsze jest to, aby strój i cały wygląd był dostosowany do miejsca, w którym odbywa się pierwsza randka.

Rozmowa
Poznaliście się nieco podczas rozmów na portalu randkowym, ale to nie to samo co rozmowa w cztery oczy. Pierwsza rozmowa w realu ma więc na celu jeszcze lepsze poznanie się. Nie znaczy to jednak, że masz od razu opowiadać historię swojego życia i obarczać drugą stronę wszystkimi swoimi problemami. Odradza się także gadulstwo w myśl zasady: mniej mów, więcej słuchaj. Nie zabieraj całej sceny dla siebie. Randka musi dawać obu stronom możliwość zaprezentowania własnej osoby. Bądź szczery. Jeśli zależy Ci na kolejnej randce i kontynuowaniu znajomości, każde Twoje kłamstwo prędzej czy później wyjdzie na jaw. Szczerość nie oznacza jednak wyjawiania wszystkich swoich sekretów i tajemnic swojej psychiki, ale informacje takie jak, np. niepełnosprawność, posiadanie dzieci, pozostawanie w separacji powinny zostać ujawnione. Co jest więc najważniejsze w rozmowie podczas pierwszej randki? Naturalność i bycie sobą! Można rozmawiać o wszystkim pod warunkiem, że przystają na to obie strony. Niektórych może paraliżować nieśmiałość – warto wtedy kontynuować podczas pierwszej randki te tematy, dzięki którym nawiązaliście bliższą znajomość na portalu randkowym, a które były dla Was obojga ciekawe. Ponadto osoby nieśmiałe mogą sobie przygotować wcześniej listę tematów, co nie oznacza, że należy trzymać się sztywno ustalonego przez siebie schematu. Jeśli nie masz pomysłu na rozmowę i dodatkowo chcesz poznać lepiej tę drugą osobę możesz (ale nie musisz :)) zadać następujące pytania: jak minął dzień?, gdzie i jak lubisz spędzać czas wolny, wakacje?, jak spędzasz czas ze znajomymi?, lubisz wstawać o poranku czy spać do późna?, czy masz jakąś pasję?, jakie potrawy lubisz najbardziej, a jakie najmniej?, co sądzisz o….(tu możesz podnieść kwestie, które Ciebie interesują)?, jaki jest Twój stosunek do ostatnich wydarzeń politycznych, społecznych itp.?

C.D.N.

Wyświetleń: 573    Ocena: 4  (na podstawie 4 głosów)

Komentarze: 5
Dodany przez: Edii65pl / 30-11--1
Technologia, poszła do przodu zawrotnym tempie, rozmowy telefonicznie, oraz za pomocą też internetu mowa o Skype...pomogą w podwalinach ułatwić nam pierwszą randką z wybraną osobą w świecie realnym.
Dodany przez: dawid11270 / 30-11--1
Hej poznam kobietę niezależnie od ku
Dodany przez: adudu / 30-11--1
MYŚLĘ ŻE KAŻDY PRZEŻYWA STRES ZWIĄZANY Z PIERWSZĄ RANDKĄ W REALU.
Dodany przez: marcinmars / 30-11--1
hej
Dodany przez: waldemar / 30-11--1
zgadzam się z tym ok