Czat randkowy
Wszystkich mężczyzn: 15731
Wszystkich kobiet: 8106
Zdjęć w ostatnim tygodniu: 36
Aktualnie online: 0

Newsy

Witamy na naszym portalu randkowym!


27-07-2013

Witamy!

TheLove.pl to w pełni darmowy portal randkowy skupiający osoby, które lubią randkować przez Internet, pragną poznać swoją drugą połówkę i bratnią duszę. Dziękujemy, że nam zaufałeś i wybrałeś właśnie nas. Jeśli trafiłeś akurat na nasz portal randkowy to... więcej

Wszystkie newsy


Blog

Portal randkowy - jak założyć ciekawy i atrakcyjny profil?

15-10-2013

W dzisiejszych szalonych czasach, kiedy większość dnia spędzamy w pracy, trudno poznać kogoś interesującego. Portal randkowy to bardzo dobre miejsce, aby znaleźć taką osobę. Wykorzystaj to, że Internet daje możliwości swobodniejszego komunikowania się niż w rzeczywistości. Najważniejsze, żeby podczas szukania drugiej połówki dobrze się bawić i nie szukać desperacko wielkiej miłości. Jeśli przy okazji poznasz tego jedynego/tę jedyną to wspaniale!
Ciekawy i atrakcyjny profil to połowa sukcesu w drodze do poznania partnera przez Internet. Jeśli zdecydowałeś/łaś wybrać nasz portal randkowy TheLove.pl, poświęć trochę czasu na stworzenie przemyślanego profilu własnej osoby. Wzbudzenie zainteresowania to pierwszy krok do nawiązania fascynującej znajomości. Oto kilka rad, które pomogą Ci stworzyć ciekawy i atrakcyjny profil na portalu TheLove.pl:

NICK

Wymyśl sobie nick (pseudonim), który będzie coś dla Ciebie znaczył. Może to być własne imię lub przezwisko (można ewentualnie dodać swój rok urodzenia bądź wiek), np.: marek1975 lub gabi26. Odradza się stosowanie nietypowych (ośmieszających bądź przesłodzonych) nazw typu: sexowna1979 lub misiaczek20. Profil pod takim nickiem może się źle kojarzyć, a nawet odstraszać poważnych użytkowników.

LOKALIZACJA
Warto zaznaczyć, czy poszukujesz partnera tylko w swoim mieście czy okolicy czy w całym kraju. Ułatwi to znacznie szukanie partnera i dopasowywanie profili w opcji DOPASOWANE PROFILE.

WIEK
Wiek stanowi ważną informację dla innych użytkowników. Szczególną uwagę zwracają na wiek osoby zainteresowane poważną znajomością, stworzeniem stałego związku. Najlepiej podawać prawdziwy wiek (jest to całkowicie bezpieczne) - jeśli znajdziemy osobę, z którą będziemy chcieli się spotykać, prędzej czy później nasz wiek wyjdzie na jaw.

STAN CYWILNY
Zamieszczenie informacji o stanie cywilnym ma duże znaczenie. Najlepiej podawać prawdziwe informacje. Równie ważna jest informacja dotycząca posiadania dzieci. Osoby zainteresowane Twoim profilem powinny wiedzieć takie rzeczy od początku.
 
WYGLĄD
Niezwykle ważne jest, aby opis zgadzał się z rzeczywistością. Wystarczy, że zaznaczysz Swoje najważniejsze cechy: wzrost, budowę ciała, kolor włosów i oczu. Pamiętaj jednak, że wygląd nie jest najważniejszy – masz rumieńce, tu i ówdzie parę kilo za dużo? – kto by się tym przejmował, jeśli rozmowa jest interesująca?! Ważne jaką jesteś osobą! Wykorzystaj wszystkie swoje atuty!

ZDJĘCIE
Nie masz obowiązku zamieszczania zdjęć na profilu, ale są one mile widziane. Wygląd co prawda nie jest najważniejszy, ale pierwsze wrażenie też się liczy. Warto więc dobrze przemyśleć wybór odpowiedniego zdjęcia - powinno być aktualne, dobrej jakości a przede wszystkim powinno eksponować to, co Ci się w sobie najbardziej podoba, a co może zaintrygować innych: piękne oczy, promienny uśmiech, wysportowana sylwetka... Możesz zamieścić zdjęcie, które odzwierciedla Twoje zainteresowania i styl życia.

O SOBIE
Poza wypełnieniem przygotowanych przez nas pytań, warto abyś napisał/napisała coś o sobie samodzielnie. Być może pominęliśmy coś, co chciałbyś, aby inni o Tobie wiedzieli. Wydaje Ci się to trudne. Nic bardziej mylnego! W tej rubryce powinien się znaleźć bardziej opis Twoich zainteresowań i stylu życia niż cechy charakteru. To, co dla jednych jest zaletą, dla innych może być wadą. Zainteresowania i styl życia, jaki prowadzisz mówią o Tobie bardzo dużo. Pomogą także osobie zainteresowanej Tobą ocenić, czy pasujesz do niej i mogą stać się tematem do pierwszych rozmów. Pisz zgodnie z prawdą bez podawania większych szczegółów. Możesz tutaj zamieścić swoje życiowe motto, które odzwierciedla Twoją osobowość i podejście do życia - coś chwytliwego i przyciągającego uwagę. Napisz tutaj także, jakie są Twoje OCZEKIWANIA odnośnie partnera. Umieszczając najważniejsze informacje o sobie warto zaznaczyć kogo szukamy i czego oczekujemy. Należy pamiętać, że zbyt wysokie wymagania względem drugiej osoby, mogą odstraszyć potencjalnych zainteresowanych.

PRYWATNOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO
Pamiętaj, że z portalu randkowego korzystają różni ludzie. Jedni są interesujący i mają szczere intencje, inni wręcz odwrotnie. Dlatego zadbaj o swoją prywatność i bezpieczeństwo. Nie podawaj w nicku swojego nazwiska i dokładnego adresu zamieszkania. Załóż sobie skrzynkę mailową i konto w którymś z komunikatorów, na wypadek gdybyś chciał/chciała porozmawiać prywatnie z kimś poznanym na portalu. Zadbaj także o to, aby Twoje hasło było bezpieczne - niech to będzie kombinacja liter małych i dużych oraz cyfr.
Kiedy uznasz, że nowa znajomość jest godna zaufania, nie ma przeszkód, aby się spotkać. Pamiętaj jednak, aby w trakcie pierwszej randki zadbać o swoje bezpieczeństwo - wybierz miejsce publiczne, poinformuj kogoś z rodziny lub przyjaciela, gdzie i z kim zamierzasz się spotkać. Podczas pierwszego spotkania nie przesadzaj z ilością wypitego alkoholu i nie zostawiaj swoich rzeczy bez nadzoru.

Wyświetleń: 324    Ocena: 5  (na podstawie 5 głosów)

Komentarze: 1
Dodany przez: ddarkowski / 30-11--1
Wg mnie oryginalne nicki są ciekawsze i bardziej atrakcyjne od prostego schematu imię + wiek. Naprawcie skrypt, to dodam fotkę. :P