Czat randkowy
Wszystkich mężczyzn: 15731
Wszystkich kobiet: 8106
Zdjęć w ostatnim tygodniu: 36
Aktualnie online: 0

Newsy

Witamy na naszym portalu randkowym!


27-07-2013

Witamy!

TheLove.pl to w pełni darmowy portal randkowy skupiający osoby, które lubią randkować przez Internet, pragną poznać swoją drugą połówkę i bratnią duszę. Dziękujemy, że nam zaufałeś i wybrałeś właśnie nas. Jeśli trafiłeś akurat na nasz portal randkowy to... więcej

Wszystkie newsy


Usługi

ZAAWANSOWANE OPCJE DOPASOWANIA

Znajdź osoby, które idealnie do Ciebie pasują za pomocą zaawansowanych funkcji dopasowania.
Aby znaleźć osoby, które do Ciebie pasują, użyj szybkiego wyszukiwania lub skorzystaj z wyszukiwania zaawansowanego, aby wybierać z wielu różnych opcji dopasowania.
Po utworzeniu "idealnego profilu", zapisz go, dzięki czemu będziesz mógł korzystać z tego samego wyszukiwania ponownie z łatwością.
Jeśli nadal pojawia się zbyt wiele wyników, znajdź kogoś w pobliżu swojego miejsca zamieszkania. Planujesz wyjazd ze swojego rodzinnego miasta? Znajdź kogoś mieszkającego w pobliżu miejsca, do którego się udajesz.

FORUM (wkrótce)

Forum umożliwia zakładanie wątków o różnorodnej tematyce i dodawanie postów. Forum to doskonałe miejsce do dyskusji, poznawania nowych ludzi i uzyskiwania porad.

CZAT DOSTOSOWANY DO TWOICH POTRZEB

W pełni funkcjonalny czat pozwala na czatowanie w czasie rzeczywistym z innymi członkami. Może zakładać nieskończoną ilość pokoi tematycznym.
Poznaj nowych ludzi! Czat to świetny sposób na znalezienie nowych przyjaciół lub partnerów, na zabawę, romans, randki lub dłuższą znajomość. Poznawanie nowych ludzi on line to świetna zabawa i rozrywka.
Możesz także stworzyć swój prywatny pokój, w którym będziesz rozmawiał z wybraną przez siebie osobą.

WEWNĘTRZNA POCZTA

Zintegrowany system przesyłania wiadomości jest dla naszych użytkowników w pełni anonimowy i bezpieczny. Dzięki niemu nikt nie pozna Twojego oficjalnego maila i innych danych osobowych.

PUŚĆ OCZKO

Opcja ta umożliwia Ci „puszczenie oczka” do osoby, którą jesteś zainteresowany. Również i Ty masz wgląd do listy osób, które „puściły Ci oczko”.

ZBANOWANE PROFILE

Jeśli czujesz się nękany lub nie życzysz sobie, aby dana osoba nawiązywała z Tobą kontakt, lub też „puszczała Ci oczka” itp., możesz umieścić ją w „zsanowanych profilach”. Staniesz się wtedy dla tej osoby niewidoczny.

ODWIEDZINY I PUSZCZONE OCZKA

Jeśli chcesz zobaczyć, kto odwiedzał Twój profil, zajrzyj do zakładki „Moja lista”/ „Kto oglądał mój profil”. Kiedy ktoś puści Ci oczko, zajrzyj do zakładki „Moja lista”/ „Oczka”.

GALERIA ZDJĘĆ

Dodawaj zdjęcia do albumów, które możesz zabezpieczać hasłem (będą widoczne tylko dla tych znajomych, którym to hasło udostępniłeś) lub do albumów publicznych, by umożliwić oglądanie ich przez zarejestrowanych użytkowników portalu randkowego TheLove.pl. Edytor zdjęć pozwala dokładnie wykadrować lub zmniejszyć zdjęcie, jeżeli nie jesteś zadowolony ze zdjęcia, które dodałeś ze swojego komputera.

KALENDARZ WYDARZEŃ (wkrótce)

Oferujemy wbudowany kalendarz, dzięki któremu możesz śledzić wydarzenia dodawane przez innych użytkowników portalu lub też tworzyć własne (będą one widoczne dla innych randkowiczów).