Czat randkowy
Wszystkich mężczyzn: 15731
Wszystkich kobiet: 8106
Zdjęć w ostatnim tygodniu: 36
Aktualnie online: 0

Newsy

Witamy na naszym portalu randkowym!


27-07-2013

Witamy!

TheLove.pl to w pełni darmowy portal randkowy skupiający osoby, które lubią randkować przez Internet, pragną poznać swoją drugą połówkę i bratnią duszę. Dziękujemy, że nam zaufałeś i wybrałeś właśnie nas. Jeśli trafiłeś akurat na nasz portal randkowy to... więcej

Wszystkie newsy


FAQ

Jak mogę zmienić adres e-mail lub hasło?

Możesz zmienić swój adres e-mail i hasło w Twoim menu. Tutaj możesz zmienić także inne informacje, w tym preferencje wyszukiwania, preferencje dotyczące innych osób, informacje o swoich codziennych zajęciach , nawykach, hobby itp.
Po dokonaniu zmian, kliknij przycisk "Zapisz" na dole strony, aby zapisać zmiany w profilu.

Do czego służy komunikator i jak z niego korzystać?


Komunikator umożliwia szybszy sposób porozumiewania się z innymi użytkownikami portalu randkowego TheLove.pl, którzy aktualnie są w trybie online. Po wysłaniu przez Ciebie wiadomości, jej adresat otrzyma ją i będzie mógł wysłać wiadomość zwrotną. Jeśli z jakiegoś powodu adresat wiadomości nie otrzyma jej, to będzie ona czekała w jego skrzynce odbiorczej.

Jak działają moje dopasowane profile?


Dopasowanie profilu działa na zasadzie zgodności informacji zawartych w podstawowym profilu i w kryteriach wyszukiwania w Twoim menu.

Jeśli dostanę wiadomość, w jaki sposób mam ją odczytać i odpowiedzieć na nią?


Aby odczytać wiadomość wystarczy zalogować się na portalu randkowym TheLove.pl i przejść do skrzynki odbiorczej. Jeśli zdecydujesz się odpisać, kliknij „Odpowiedz”. Twoja wiadomość zostanie wysłana automatycznie do skrzynki odbiorczej adresata. Adresat zostanie automatycznie powiadomiony drogą mailową, że otrzymał nową wiadomość na portalu TheLove.pl.
Komunikowanie się z innymi użytkownikami portalu polega na tym, że nie jesteś zobowiązany do podawania swoich danych osobowych, jeśli nie masz na to ochoty.

W jaki sposób mogę edytować swój profil?

Aby edytować profil wystarczy kliknąć pozycję „Edytuj profil” w zakładce „Mój profil”.

Pokaż się od jak najlepszej strony, zamieść na portalu co najmniej jedno zdjęcie i szczegółowy opis własnej osoby. Umieszczenie zdjęcia jest o tyle ważne, że większość osób czuje się bardziej komfortowo, jeśli komunikuje się z osobą, którą może zobaczyć.

Aby „być niewidocznym” na portalu zaznacz NIE przy pozycji „Czy użytkownicy mają widzieć, kiedy jestem online?” podczas rejestracji. Zawsze możesz zmienić to ustawienie w zakładce Mój profil klikając „Edytuj profil”.

Pamiętaj, że bycie online zapewnia o wiele większe możliwości poznania nowych ludzi i kogoś wyjątkowego, kto może okazać się Twoją drugą połówką, co jest niemożliwie jeśli skorzystasz z opcji „niewidoczny” w trybie online.